Informacje o nasPoznaj naszą historię

Piekarnia J. U. Z. K. Wypych” w Łobodnie została założona w roku 1992. Rodzinna firma wówczas zajmowała się głównie produkcją pieczywa, które trafiało zaledwie do kilku sklepów w okolicy. Dziś w pieczywo zaopatruje sklepy w całym powiecie kłobuckim oraz kilku miejscowościach powiatu częstochowskiego. W obecnej chwili zakład oferuje pełną gamę wyrobów piekarniczych i wciąż poszerza swój asortyment o nowe pozycje, które są w stanie zadowolić każdego klienta. W swojej ofercie ma również pieczywo okolicznościowe oraz ozdobne, realizowane na indywidualne zamówienie tj. wesela, dożynki, komunie.

Piekarnia Wypych” stosuje tradycyjne receptury, polegające na sporządzaniu ciasta chlebowego z naturalnego zakwasu otrzymywanego przez wielogodzinna fermentację mąki. Jest to receptura gwarantująca to, że produkt charakteryzuje się wyszukanym smakiem. Do wszystkich oferowanych produktów stosuje się naturalne surowce pochodzące od polskich producentów, odznaczających się najwyższą jakością.

Wspomnieć należy również o charytatywnym działaniu firmy, która wspiera okoliczne szkoły, poprzez zaopatrzenie w wyroby piekarnicze, jak również finansowo na różnych imprezach przez nie organizowanych.

 

 Krystyna, Zbigniew Wypych oraz Urszula, Jerzy Wypych

.

LokalizacjaSkontaktuj się z nami!

 

Formularz kontaktowy

Informacje

Zaopatrujemy sklepy w powiecie kłobuckim oraz częstochowskim.

Adres

Piekarnia W&W Wypych
Nadrzeczna 26
Łobodno 42-125

piekarniawypych@gmail.com

tel. 34 319 51 53

tel kom 692822921 692822920

Tu jesteśmy!